Sobotní odpoledne patří psům

Krav Maga obrana proti útoku psa

Už jste někdy přemýšleli, co byste dělali, pokud by na vás zaútočil pes? Jak byste se zachovali? Uměli byste se bránit? V Krav Maga jsme pro vás již pořádali workshop zaměřený na obranu proti útočícímu psovi. Seminář vznikl na základě častého přání našich studentů. Protože se jednalo o velice specifické téma, pozvali jsme k nám lektorku Zuzanu Hrubešovou, aby nás s danou problematikou blíže seznámila.

V restauraci Localis jsme strávili příjemné teoretické dopoledne. Dozvěděli jsme se i praktické věci, jak to chodí na cvičáku a jaké jsou nové metody cvičení psů. Velice jsme uvítali, že paní Hrubešová souhlasí s metodou pana Šusty a jeho knihou Trénink je rozhovor, kdy je zvíře bráno jako partner a ne jako podřízený, který musí pouze plnit naše rozkazy. S přibývajícím časem jsme ale zvážněli a zaměřili se na napadení. Na to, jak poznat signály, které nám pes dává, než zaútočí. Co dělat, pokud již pes útočíco naopak v žádném případě nedělat. Ne všechny body naší přednášky byly samozřejmě příjemné, ale tak už to v sebeobraně chodí. Nebývá příjemná, musíte daleko vystoupit ze své komfortní zóny, ale výsledek je velice přínosný.

Po obědové pauze, jsme se přesunuli před naši tělocvičnu, kde proběhla praktická ukázka. Ukázali jsme si, jak zklidnit rozdrážděného psa. Jak se mu bránit. Co funguje a čím si naopak ublížíme. Kde jsou citlivé body, na které se zaměřit a jak z celého incidentu vyváznout živý a minimalizovat škody co nejvíce.

Seminář zaměřený na obranu proti psovi patří k velmi oblíbeným. V Hradci Králové proběhl již potřetí a určitě ne naposled. Sledujte náš web a naše facebookové stránky, ať můžete příště vyrazit na workshop s námi.

Všem zúčastněným děkujeme za krásně prožitou společnou sobotu a těšíme se znovu na tréninku.

TRÉNINK ZDARMA

Přijď na na trénink a zkus na vlastní kůži, jak vypadá Krav Maga

Komentáře