Reagujeme na současnou situaci. UČÍME VÁS ONLINE >>>

PRO MOBIL

Reagujeme na současnou situaci. UČÍME VÁS ONLINE

Mysl válečníka

Krav Maga Mysl válečníka

Co je to mysl válečníka? Jsou lidé, kteří sebeobranu cvičí již velmi dlouho. Pak se ale dostanou do situace, ve které se ocitnou tváří v tvář nebezpečí a zapomenou na všechnu naučenou sebeobranu a nejsou schopni se bránit. Takoví lidé se k naučeným chvatům musí naučit také pracovat se svojí myslí a probudit v sobě válečníka.

Ve stěžejní situaci se člověk vlivem stresu a dalších vnějších okolností nemusí umět přepnout a začít uvažovat ofenzivně. Pokud vám chce někdo ublížit, musíte být připraveni ublížit i vy jemu. Pokud nakonec agresor vycouvá a k boji nedojde, jedině dobře. Nemění to nic na stavu mysli, kterého byste měli umět dosáhnout.

Nebojte, Krav Maga Hradec KrálovéKrav Maga Pardubice z vás neudělá agresora. Připraví vás ale na to, jak se nezaleknout a umět se bránit před tím, kdo bude chtít ublížit vám.

Naučit se sebeobranu a být v tom dobrý je teprve první krok k úspěchu. Nikam se neposunete, pokud se nebudete dále učit a zlepšovat i svou mysl. Úspěch sebeobrany tkví v tom, že se naučíte používat mysl válečníka. Jedná se o podmíněné bojové reakce, které se stanou vaší součástí stejně jako zvládnuté techniky boje.

Není to schopnost něco udělat, ale rozhodnutí to udělat. Nejde pouze o to, že techniky boje znáte a umíte, ale musíte být připravený je použít.

V životě může nastat situace, kdy si budete muset položit otázku, zda jste ochotni ublížit druhému člověku v sebeobraně, aby neublížil on vám. Je dobré, pokud si na tuto otázku dokážete odpovědět dříve, než situace nastane.

Když se naučíte myslet jako válečník, umožní vám to žít mírumilovný a poklidný život, kterého si užíváte beze strachu z nebezpečí číhajícího za každým rohem. Spící válečník ve vás se probudí teprve, když přijde čas. Je důležité mít odvahu ho vzbudit a povolat do zbraně.

U nás v Krav Maga v Hradci Králové i v Pardubicích se může stát válečníkem každý. Pod profesionálním vedením se naučíte ovládat svůj rozhodovací proces. Naučíme vás vzbudit spícího rytíře v každém z vás a obléknout jeho zbroj v ten pravý okamžik.

 

 

TRÉNINK ZDARMA

Přijď na na trénink a zkus na vlastní kůži, jak vypadá Krav Maga

Komentáře