Tréninky pro děti

,,Kdy jindy přihlásit své dítě, když ne dnes?!"

Co se vaše dítě naučí?

ZVÝŠENÍ ZDRAVÉHO SEBEVĚDOMÍ 

ZORIENTOVÁNÍ SE V NEPŘEHLEDNÉ SITUACI 

ŘEŠENÍ PROBLÉMU DÍTĚ VS. DÍTĚ

ŘEŠENÍ PROBLÉMU DÍTĚ VS. DOSPĚLÝ 

ASERTIVNÍ KOMUNIKACE

PRÁCE S AGRESOREM 

REAKCE NA SETKÁNÍ SE ŠIKANOU 

Jak vypadá trénink?

Každý trénink je jiný, na každém tréninku se dítě dozví něco nového. To vám zaručíme. 

Cvičíme i venku, za snížené viditelnosti, s předměty denní potřeby, atd.

Součástí každého tréninku bude i fyzická příprava podle posledních studií. 

Na každém tréninku z vašeho dítěte dostaneme to nejlepší. 

Kdo tě bude trénovat?

Rudolf kotrč

hlavní instruktor
Ruda bude dbát na to, aby každý trénink pro vaše dítě byl wauu. Pomáhá mu k tomu jeho dvacetiletá zkušnost s výcvikem Policie ČR.

Pavel Špůr

instruktor
Pavel bude pokaždé k ruce, když bude potřeba cokoliv dovysvětlit. Ptejte se, zkoušejte, pátrejte. Je to trénink vašeho dítěte. Vaše bezpěčí.

Petr Kolář

Instruktor
Petr bude dohlížet na techniky vašeho dítěte. Bude ho/jí opravovat. Protože mu na něm/ji záleží. Protože chce, aby vše, co se učí, bylo správné.

Roman Šantroch

Instruktor
Roman podrobí jeho/její techniky zkoušce. Útočník bude totiž vždy silnější a větší a když to bude fungovat na Romana, pak už to bude fungovat všude.

Radek Hanzlík

Instruktor
Radek bude stále připomínat původní motivaci. Vaše bezpečí. A bude ho/ji hnát dál. Být lepší, než když k nám přišelo. Být lepší než včera.

Jiří Řezáč

Instruktor
Jirka bude jeden z těch, co se budou starat o Tvé děti, až se rozhodneš, že umět sebeobranu je důležité i pro Tvé blízké.

Co o Krav Maga říkají ostatní?

Sem patří podnadpis

Trenéři jsou lidi, co vědí, co dělají. Profesionální a přitom lidský přístup. Myslela jsem si, že to nezvládnu, ale už po měsíci začátečnického kurzu jsem rozhodnuta po jeho dokončení jít dál do kurzu pro pokročilé.

PetraChemička

Každému bych doporučil seminář Jak přežít teroristický útok. Určitě mě to obohatilo a dalo mi to hodně nových zkušeností. Nový pohled na věci, který můžu udělat pro svoji ochranu a ochranu těch dalších lidí.

JosefVojenský záchranář

Děkuji za citlivý a přitom rázný přístup, za cenné informace, které vychází z reality. Určitě chci pokračovat a po začátečnickém kurzu, jsem přihlásila i svého bratra.

Magda Podnikatelka

Nejvíce se mi líbila modelová situace, myslím, že se na člověku rychle pozná, jestli něco umí. Určitě se teď cítím bezpečněji.

KatkaStudentka

PŘIHLÁŠKA DÍTĚTE NA TRÉNIK

  • 1
    KROK 1
    Vyberte věkovou kategorii
Zbývá už jen 0 míst
Zbývá už jen 0 míst

Trénovat děti bude

Roman Šantroch

Instruktor
Roman bude dbát na to, aby si děti každý trénink co nejvíce užili a naučili se praktické dovednosti, které uplatní v reálném životě.

Sabina Kotrčová

Realizační tým
Sabina tu vždy pro Tebe ráda bude.

NIC NERISKUJETE

Když nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Tak jako na každou naši akci, i na dětské tréninky se vztahuje 100% garance vrácení peněz. Pokud nebudete s tréninky spokojeni, vrátíme vám peníze.

  • 2
    KROK 2
    Vyplňte objednávkový formulář

Nejčastější otázky

Je Krav Maga vhodná pro mé dítě?

Samozřejmě. Krav Maga je totiž jedinečná v tom, že je tu pro každého. "Zlý" člověk se totiž neptá, zda jsi žena, umíš udělat pět kliků nebo už Tě pouští v MHD sednout. My Tě učíme bránit se, ať je Ti 20 nebo 50, ať jsi v jakékoliv fyzické kondici, ať jsi přišel s jakoukoliv obavou. Zahoď předsudky a přijď mezi nás.

Kolik stojí trénink?

Trénink pro děti stojí 1 500 Kč za tři měsíce cvičení. Cvičíme jednou týdně. Součástí cvičení jsou i modelové situace, individuální trénink a přítomnost vždy několika instruktorů na hodině.

Musím chodit na testování?

Nemusíš, testování je pro Tebe život sám. Absolvoval jsi modelovou situaci? Cítíš se v osobním životě bezpečněji. Pak jsi testem prošel. Všechno ostatní jsou už jen srandy :-)