O nás

Aby mohl fungovat proces učení, musí být splněny základní předpoklady. Musíte se cítit v bezpečí a musí vám to dávat smysl. 

Náš tým se každý trénink usilovně snaží o to vás něco naučit, někam vás posunout, otestovat vás a přinést něco nového. To vše v bezpečném prostředí s důrazem na velký smysl - a tím je vaše bezpečnost. 

Protože jste pro nás důležití, protože nám na vás záleží a protože si klademe za poslání učit vás bránit se. 

Rudolf Kotrč

Hlavní instruktor
Absolvent prvního instruktorského kurzu Krav Maga v ČR. Lektor a instruktor služební přípravy Policie ČR, kde odpovídá za střeleckou, taktickou a kondiční přípravu příslušníků PČR. Praxe u PČR přes 20 let. Letité zkušenosti s bojovými sporty: II.Dan v Karate-do. FISFO. Aiki-do. Otec.

Pavel Špůr

Instruktor

Technický stupeň: G1

Jak dlouho cvičím KM: od roku 2011

Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Od mládí jsem se zajímal o různé bojové umění a KM je přesně to, co jsem hledal. Stala se součástí mého života.

Co mi přinesla: Reálný pohled na sebeobranu a zkvalitnění osobního života.

Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Neváhejte - KM rozhodně stojí za to!

Co si myslím o KM pro děti: Je super, aneb co se v mládí naučíš....

Petr Kolář

Instruktor

Technický stupeň: G1

Jak dlouho cvičím KM: od dubna 2010

Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Proč jsem se rozhodl začít cvičit, to už opravdu nevím, přeci jen je to již nějaký ten pátek, ale proč jsem si vybral právě KM, tak to vím přesně. Mám jednoduchý vkus, vždy si vybírám jen to nejlepší....a také ty nejlepší, od kterých se mohu učit...

Co mi přinesla: Z Krav Maga jsem si vzal hodně. Například přístup k lidem. Pokud je na mne někdo hodný a slušný, chovám se stejně i já k němu. Pokud se ke mně daný člověk chová odtažitě, ale s respektem, volím stejný přístup. Pakliže je na mě někdo zlý a chce mi ublížit, tak se s ním rozhodně nebudu párat.

Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Za A - Pokud mám tu možnost, vyberu si správného instruktora, který Krav Maga skutečně rozumí a umí ji předat. Krav Maga je jako myšlenka skvělá, ale pokud Vám ji instruktor neumí předat, ztrácí se a to je obrovská škoda. Za B - Začít cvičit okamžitě, ta druhá strana také nečeká...

Michal Kutich

Instruktor

Technický stupeň: G1

Jak dlouho cvičím KM: od roku 2011

Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: již mě nenaplňoval stereotyp tréninků kick boxu a chtěl jsem zkusit něco, co se neustále rozvíjí a bude mě to schopné připravit na reálné situace v reálném prostředí

Co mi přinesla: Krav Maga není jen super systém, ale především životní styl. Většinu poznatků ze cvičení, přenáším do běžného života. Získal jsem tak určitý nadhled nad situací, kterou bych dříve řešil úplně jinak.

Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Krav Maga Vám, pokud budete chtít, změní život. Dostanete skvělý návod, ale jak s ním naložíte je jen na Vás...

Sabina Kotrčová

Realizační tým
Sabina tvoří zázemí a realizační tým. Je to přesně ten člověk, na kterého se můžeš kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Je tu pro tebe, aby ti pomohla najít cestu.

Roman Šantroch

Instruktor
 • Technický stupeň: G1
 • Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
 • Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Na rozdíl od mých kolegů jsem nikdy nedělal bojový sport. Po shlédnutí několika videí dostupných na internetu jsem začal hledat více informací. Zaujalo mě to, řekl jsem si, že to prostě zkusím. A tím to všechno začalo.
 • Co mi přinesla: KM mi přinesla realigný pohled na sebeobranu. Zjistil jsem, že všechny "kudrlinky" jsou na nic a že nejúčinnější je efektivita, jednoduchost a účelnost. To je Krav Maga, to není atomová fyzika :-)
 • Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Jestli opravdu chcete, tak do toho pojďte!
 • Co si myslím o Krav Maga pro děti: Má to smysl.
 • Radek Hanzlík

  Instruktor

  Technický stupeň: G1

  Jak dlouho cvičím KM: od roku 2016

  Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Hledal jsem něco smysluplného, co bude mít velkou přenositelnost i do běžného života.

  Co mi přinesla: Přinesla mi hlavně dobrý tým lidí, což jsem nečekal, nový pohled na sebeobranu a pocit bezpečí.

  Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Pojďte do toho spolu s námi a udělejte něco pro své bezpečí.

  Co si myslím o Krav Maga pro děti: Je skvělé na tréninku pozorovat, jak děti získávají zdravé sebevědomí a tím jsou si jistější.

  Jiří Řezáč

  Instruktor

  Technický stupeň: P3

  Jak dlouho cvičím KM: od roku 2013

  Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: bojová umění v různých formách mě zajímala a provázela už od dětství. Po delší pauze způsobené mnoha faktory (dva hlavní mi říkají tati :-) ) jsem se rozhodl, že opět začnu něco dělat. Moje původní myšlenka byla, že vyzkouším víc různých systémů a vyberu si ten nejlepší. To se mi nakonec povedlo na první pokus, protože jsem svůj výzkum začal právě u Krav Maga. A už jsem u ní zůstal. Protože jsem se našel.

  Co mi přinesla: Překvapivě mnoho. Principy, na kterých je Krav Maga založena, mají obrovský přenos do dalších aspektů života. A v neposlední řadě mi Krav Maga dala i skupinu přátel s kompatibilními hodnotami a stejným koníčkem.

  Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Začít. Bez obav. Hned.

  Co si myslím o Krav Maga pro děti: Věřím, že je to ta správná cesta a moje vlastní děti mi to potvrzují.