Reagujeme na současnou situaci. UČÍME VÁS ONLINE >>>

PRO MOBIL

Reagujeme na současnou situaci. UČÍME VÁS ONLINE

Náš tým instruktorů a péče o studenty

Jsme tu pro vás

Rudolf Kotrč

Hlavní instruktor

Pavel Špůr

Roman Šantroch

Aleš Trefil

Jiří Řezáč

Petr Kolář

Dorka Tománková

Michal Kutich

Kdo Tě bude trénovat?

V každém městě, kde působí Krav Maga Medojed, máme své vyškolené instruktory a pomocné instruktory, kteří se pravidelně vzdělávají a to jak v naší instruktorské akademii, tak na zahraničních seminářích vedených instruktory bezpečnostních složek a armády.  

Současně spolupracujeme s místními institucemi jako je policie ČR, mětská policie, hasiči, zdravotnická záchranná služba, školy a úřady. 

Naše vize

Aby mohl fungovat proces učení, musí být splněny základní předpoklady. Musíte se cítit v bezpečí a musí vám to dávat smysl. 

Náš tým se každý trénink usilovně snaží vás naučit to nejlepší a posunout vaše schopnosti kupředu. V bezpečném prostředí a s důrazem na kvalitu.

Protože jste pro nás důležití, protože nám na vás záleží a protože si klademe za poslání učit vás bránit se. 

Rudolf Kotrč instruktor Krav Maga

Hlavní instruktor

Rudolf Kotrč

Absolvent prvního instruktorského kurzu Krav Maga v ČR. Lektor a instruktor služební přípravy Policie ČR, kde odpovídá za střeleckou, taktickou a kondiční přípravu příslušníků PČR. Praxe u PČR přes 20 let. Letité zkušenosti s bojovými sporty: II.Dan v Karate-do. FISFO. Aiki-do. Otec.

Pavel Špůr

Technický stupeň: G2
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2011
Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Od mládí jsem se zajímal o různé bojové umění a KM je přesně to, co jsem hledal. Stala se součástí mého života.
Co mi přinesla: Reálný pohled na sebeobranu a zkvalitnění osobního života.
Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Neváhejte - KM rozhodně stojí za to!
Co si myslím o KM pro děti: Je super, aneb co se v mládí naučíš....

Pavel Špůr instruktor Krav Maga
Petr Kolář instruktor Krav Maga

Petr Kolář

Technický stupeň: G1
Jak dlouho cvičím KM: od dubna 2010
Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Proč jsem si vybral právě KM, tak to vím přesně. Mám jednoduchý vkus, vždy si vybírám jen to nejlepší....a také ty nejlepší, od kterých se mohu učit...
Co mi přinesla: Z Krav Maga jsem si vzal například přístup k lidem. Pokud je na mne někdo hodný a slušný, chovám se stejně i já k němu. Pakliže je na mě někdo zlý a chce mi ublížit, tak se s ním rozhodně nebudu párat.

Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Vybrat si správného instruktora, který Krav Maga skutečně rozumí a umí ji předat a začít cvičit okamžitě. Ta druhá strana také nečeká...

Michal Kutich

Technický stupeň: G1
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2011
Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Již mě nenaplňoval stereotyp trénink kick boxu a chtěl jsem zkusit něco, co se neustále rozvíjí a bude mně to schopné připravit na reálné situace v reálném prostředí.Co mi přinesla: Krav Maga není jen super systém, ale především životní styl. Většinu poznatků ze cvičení přenáším do běžného života. Získal jsem tak určitý nadhled nad situací, kterou bych dříve řešil úplně jinak.Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Krav Maga Vám, pokud budete chtít, změní život. Dostanete skvělý návod, ale jak s ním naložíte je jen na Vás...

Michal Kuttich instruktor Krav Maga
Roman Šantroch instruktor Krav Maga Chlumec nad Cidlinou

Roman Šantroch

Technický stupeň: G2
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Na rozdíl od mých kolegů jsem nikdy nedělal bojový sport. Po shlédnutí několika videí dostupných na internetu jsem začal hledat více informací. Zaujalo mě to, řekl jsem si, že to prostě zkusím. A tím to všechno začalo.
Co mi přinesla: KM mi přinesla realigný pohled na sebeobranu. Zjistil jsem, že všechny "kudrlinky" jsou na nic a že nejúčinnější je efektivita, jednoduchost a účelnost. To je Krav Maga, to není atomová fyzika :-)
Co bych poradil lidem, kteří se chystají začít: Jestli opravdu chcete, tak do toho pojďte!

Dorka Tománková

Technický stupeň: P3
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
Proč jsem se rozhodla cvičit KM: Několikrát v životě jsem se dostala do nepříjemné situace a chtěla jsem se naučit takové situace efektivně řešit. Krav Maga na mě zapůsobila svou jednoduchostí a důrazem na přirozené reakce.
Co mi přinesla: Naučila mě věnovat lepší pozornost svému okolí a vyhnout se tak potenciálním problémům. Zároveň zlepšila mou fyzickou kondici a poznala jsem spoustu fajn lidí.
Co bych poradila lidem kteří se chystají začít: Jít do toho na plno s otevřenou myslí
Co si myslím o KM pro děti: Je skvělé vidět jak dětem roste sebevědoví, když se učí předvídat a řešit nebezpečné situace a více si všímat co se kolem nich děje.

Aleš Trefil

Technický stupeň: G1
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Žil jsem v Anglii, kde byly útoky nožem ve zprávách téměř každý den. Když v mém městě otevřeli kurz KM neváhal jsem a mohu říci že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí.
Co mi přinesla: Díky KM jsem si začal více všímat svého okolí a naučil jsem se vnímat a řešit potenciálně nebezpečné situace dříve než se eskalují. Díky tomu se cítím více v bezpečí já i moji nejbližší.
Co bych poradil lidem kteří se chystají začít: Nebát se začít! Může to pomoci Vám i Vašim blízkým
Co si myslím o KM pro děti: Děti jsou dnes více než kdy dříve vystaveny šikaně a agresi ve svém okolí a proto je důležité naučit je jak na tyto situace správně reagovat. V lekcích Krav Maga pro děti mají možnost o tom přemýšlet a vyzkoušet si to nanečisto.

Jiří Řezáč instruktor Krav Maga

Jiří Řezáč

Technický stupeň: P3
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2013
Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Moje původní myšlenka byla, že vyzkouším víc různých systémů a vyberu si ten nejlepší. To se mi nakonec povedlo na první pokus, protože jsem svůj výzkum začal právě u Krav Maga. A už jsem u ní zůstal. 
Co mi přinesla KM: Principy, na kterých je Krav Maga založena, mají obrovský přesah do dalších aspektů života. A také skupinu přátel s kompatibilními hodnotami a stejným koníčkem.
Co si myslím o Krav Maga pro děti: Věřím, že je to ta správná cesta a moje vlastní děti mi to potvrzují.

Realizační tým a péče o studenty

Sabča Kotrčová

Sabča tvoří zázemí a realizační tým. Je to přesně ten člověk, na kterého se můžeš kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Je tu pro tebe, aby ti pomohla najít cestu.

Sabina Kotrčová Krav Maga

Přijď na ukázkovou hodinu zdarma

Vyzkoušej si skutečný trénink na vlastní kůži a zjisti co je Krav Maga. Nemusíš nic umět ani se připravovat. Stačí sportovní oblečení a vhodná obuv do tělocvičny.