Náš tým instruktorů a péče o studenty

Jsme tu pro vás

Rudolf Kotrč

Hlavní instruktor

Aleš Trefil

Jiří Řezáč

Dorka Tománková

Sabča Kotrčová

Petr Toman

Kdo Tě bude trénovat?

V každém městě, kde působí Krav Maga Medojed, máme své vyškolené instruktory a pomocné instruktory, kteří se pravidelně vzdělávají a to jak v naší instruktorské akademii, tak na zahraničních seminářích vedených instruktory bezpečnostních složek a armády.  

Současně spolupracujeme s místními institucemi jako je policie ČR, mětská policie, hasiči, zdravotnická záchranná služba, školy a úřady. 

Naše vize

Aby mohl fungovat proces učení, musí být splněny základní předpoklady. Musíte se cítit v bezpečí a musí vám to dávat smysl. 

Náš tým se každý trénink usilovně snaží vás naučit to nejlepší a posunout vaše schopnosti kupředu. V bezpečném prostředí a s důrazem na kvalitu.

Protože jste pro nás důležití, protože nám na vás záleží a protože si klademe za poslání učit vás bránit se. 

Hlavní instruktor

Rudolf Kotrč

Absolvent prvního instruktorského kurzu Krav Maga v ČR. Lektor a instruktor služební přípravy Policie ČR, kde odpovídá za střeleckou, taktickou a kondiční přípravu příslušníků PČR. Dlouholeté zkušenosti s bojovými sporty: II.Dan v Karate-do. FISFO. Aiki-do.

  • Jeden z prvních instruktorů Krav Maga v České republice,
  • přímý student Eyala Yanilova,
  • absolent kurzů Krav Maga v Izraeli,
  • s více než 10letou praxí ve výuce Krav Maga,
  • vychoval nové instruktory, kteří nyní samostatně provozují své tělocvičny a vyučují Krav Maga

"Více než 20 let učím příslušníky Policie ČR. Teď chci učit i vás."
Rudolf Kotrč

Aleš Trefil

Technický stupeň: G1
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
Proč jsem se rozhodl cvičit KM: Žil jsem v Anglii, kde byly útoky nožem ve zprávách téměř každý den. Když v mém městě otevřeli kurz KM neváhal jsem a mohu říci že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí.
Co mi přinesla: Díky KM jsem si začal více všímat svého okolí a naučil jsem se vnímat a řešit potenciálně nebezpečné situace dříve než se eskalují. Díky tomu se cítím více v bezpečí já i moji nejbližší.
Co bych poradil lidem kteří se chystají začít: Nebát se začít! Může to pomoci Vám i Vašim blízkým
Co si myslím o KM pro děti: Děti jsou dnes více než kdy dříve vystaveny šikaně a agresi ve svém okolí a proto je důležité naučit je jak na tyto situace správně reagovat. V lekcích Krav Maga pro děti mají možnost o tom přemýšlet a vyzkoušet si to nanečisto.

Dorka Tománková

Technický stupeň: P3
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2015
Proč jsem se rozhodla cvičit KM: Několikrát v životě jsem se dostala do nepříjemné situace a chtěla jsem se naučit takové situace efektivně řešit. Krav Maga na mě zapůsobila svou jednoduchostí a důrazem na přirozené reakce.
Co mi přinesla: Naučila mě věnovat lepší pozornost svému okolí a vyhnout se tak potenciálním problémům. Zároveň zlepšila mou fyzickou kondici a poznala jsem spoustu fajn lidí.
Co bych poradila lidem kteří se chystají začít: Jít do toho na plno s otevřenou myslí
Co si myslím o KM pro děti: Je skvělé vidět jak dětem roste sebevědoví, když se učí předvídat a řešit nebezpečné situace a více si všímat co se kolem nich děje.

Jiří Řezáč

Technický stupeň: P3
Jak dlouho cvičím KM: od roku 2013
Proč jsem se rozhodl začít cvičit KM: Moje původní myšlenka byla, že vyzkouším víc různých systémů a vyberu si ten nejlepší. To se mi nakonec povedlo na první pokus, protože jsem svůj výzkum začal právě u Krav Maga. A už jsem u ní zůstal. 
Co mi přinesla KM: Principy, na kterých je Krav Maga založena, mají obrovský přesah do dalších aspektů života. A také skupinu přátel s kompatibilními hodnotami a stejným koníčkem.
Co si myslím o Krav Maga pro děti: Věřím, že je to ta správná cesta a moje vlastní děti mi to potvrzují.

Jiří Řezáč instruktor Krav Maga

Petr Toman

Proč jsem se rozhodla cvičit KM: Přibližně před deseti lety jsem brouzdal na internetu a našel jsem tam super videa z KM a říkal jsem si že to vypadá strašně dobře, ale byl jsem strašně obézní kluk, který nedělal žádný sport a nezajímalo ho nic jiného než hraní na počítači. Jednoho dne jsem se bavil s kamarádem se kterým jsem se domluvil že začneme chodit do posilovny, a ikdyž to kamarád vzdal po třech měsících já jsem vytrval a dost jsem zhubl. Jenomže po pár letech začala menší krize kvůli tomu že se mi posilování zdálo moc monotónní a začal jsem si hledat něco co bych mohl k tomu dělat. Vzpomněl jsem si na KM a tak jsem přišel na trénink a byl to super nápad. Jediné čeho lituji že jsem to už nezkusil o deset let dříve.

Realizační tým a péče o studenty

Sabča Kotrčová

Sabča tvoří zázemí a realizační tým. Je to přesně ten člověk, na kterého se můžeš kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Je tu pro tebe, aby ti pomohla najít cestu.

Sabina Kotrčová Krav Maga
Krav Maga trénink

Přijď na ukázkovou hodinu zdarma

Vyzkoušej si skutečný trénink na vlastní kůži a zjisti co je Krav Maga. Nemusíš nic umět ani se připravovat. Stačí sportovní oblečení a vhodná obuv do tělocvičny.