Přemýšlíte na jaký příměstský tábor přihlásit své dítě?

Není tábor jako tábor...

 • Chcete, aby tábor vaše dítě bavil a zároveň byl smysluplným přínosem pro jeho rozvoj? 
 • Chcete, aby vaše dítě zažilo plno zábavy a zároveň si zvýšilo zdravé sebevědomí?
 • Máte pocit, že obstát v dnešním kolektivu dětí je stále těžší než dříve? 

Možná že jste už vyzkoušeli velké množství táborů, ale stále to nebylo ono. Možná se vaše dítě vrátilo z tábora zklamané. Možná máte pocit, že program tábora byl zábavný, ale chybělo využití v běžném životě. Zkrátka chyběla přidaná hodnota....

Máme pro vás řešení. ↓↓↓

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
KRAV MAGA PRO DĚTI

20. 7. - 24. 7. 2020

Rebels Gym
Žižkova 1021, průmyslový areál, budova B, Hořice

 • Zábavný a plně přenositelný do skutečného života.
  Tábor je vedený k pohybovým aktivitám a vzdělávání dětí v oblastech praktického života v reálném světe. Děti se naučí, co dělat, když vidí požár, jak reagovat, pokud před nimi leží nehybně na zemi člověk, komu, co a jak ohlásit.
 • Každý den probíhá výuka sebeobranného systému Krav Maga,
  přizpůsobéného dětským potřebám. V sebeobraně se s dětmi zaměřujeme hlavně na prevenci proti šikaně, komunikaci s agresorem (ať dětským nebo dospělým), správnému držení těla a chování ve vypjaté situaci. 
 • Žádný rváč ani oběť.
  Děti vedeme ke zdravému sebevědomí a podporujeme jejich schopnosti a dovednosti, ve kterých vynikají. Zároveň je učíme neklopit zrak před problémem, ale vyřešit ho správnou cestou.
 • Celý tábor je veden hravou formou,
  aby děti bavil a vzbuzoval v nich zájem učit se další a další nové věci. Součástí jsou i modelové situace, kde si děti na vlastní kůži vyzkouší, jak daná situace může skutečně vypadat. Na konci každé modelové situace pak problíhá vyhodnocení za pomoci videa, na kterém dítě vidí svůj postup a reakce a dostane zpětnou vazbu od instruktorů. 
Krav Maga příměstský tábor pro děti
Krav Maga příměstský tábor pro děti

Petr Gotvald a tým

Kurz povede hlavní instruktor Rebels Gym Petr Gotvald a kondiční trenérky Pavla a Katka. Celý náš tým pravidelně absolvuje vzdělávací kurzy v oblasti seberozvoje, cvičení a první pomoci

JAK TÁBOR PROBÍHÁ

#1 RÁNO

Své děti doprovodíte do Rebels Gym v Hořicích mezi 8:00 - 8:30, kde si je od vás převezmeme. Aktivní program Krav Maga je od 8:30 hod, ale po předchozí domluvě je možné děti přivést dříve.

#2 DOPOLEDNE

Dopoledne se budeme věnovat tréninku Krav Maga. A také bude pro děti připravena domácí svačina.

#3 OBĚD

Obědy budou zajištěné dle denního programu. Budeme na ně docházet, nebo je přivezeme či sbalíme s sebou.

#4 ODPOLEDNE

Odpoledne jsou připravené exkurze či interaktivní přednášky od členů integrovaného záchranného systému a psovodů. Děti také čekají modelové situace a další trénink technik Krav Maga.

#5 VEČER

Program pro děti je plný zábavy a smysluplného obsahu. Konec aktivního programu je v 16:00 hod. Ale po předchozí domluvě je možný odchod až v 17:00 hod.

ALL INCLUSIVE

Zajistíme dětem smysluplný program, pitný režim, teplý oběd v restauraci i domácí svačinky.
Děti dostanou každý den okamžitou zpětnou vazbu svého posunu od instruktorů.

DĚTI NA TÁBOŘE ZAŽIJÍ

Dva tréninky Krav Maga každý den

pod vedením hlavního instruktora Rebels Gymu Petra Gotvalda, který má bohaté zkušenosti s trénováním dětí v pravidelných třídách Krav Maga a všeobecné pohybové přípravy pro děti jakožto kondiční trenér mládeže.

Modelové situace

Které nejvíce prověří, co se vaše dítě naučilo. Vše s ohledem na individuální vývoj dítěte.

Paintball odpoledne

Zábava, adrenalin a pohyb. To vše a ještě víc nabídne tato hra. Ráno se sejdeme na vlakovém nádraží a společně pojedeme do Předměřic u Hradce králové. Zde využijeme exkluzivní zázemí plné doplňkového zábavného programu ( pogo tyče, bumper ball, indiánské foukačky atd.) a nejlepší hřiště na paintball v okolí.

Odpoledne se  záchrannou službou

První pomoci není nikdy málo. Dítě potřebuje přesně vědět, co dělat v rizikové situaci, aby dokázalo minimalizovat možná další rizika. Proto se s profesionálními zdravotníky zaměříme na nejčastější situace a nebude chybět modelová situace pro nácvik nabitých zkušeností.

Odpoledne na stanici HZS

Jedno odpoledne strávíme důkladnou exkurzí hasičské stanice spolu s tematickým programem. Děti čeká přednáška o prevenci a počínaní si v krizové situaci, modelová situace a další praktické zkušenosti.

Odpoledne v útulku

Často se dnes děti setkávají s volně se pohybujícími pejsky. Se zkušenými experty na pejsky se zaměříme na bezpečnost práce s cizím pejskem a další užitečné informace.

Challenge odpoledne

Odpoledne plné výzev a jejich překonání

CO VŠECHNO VAŠE DÍTĚ DOSTANE

 • Zdravé sebevědomí
  Sebevědomí je často podceňované, ale agresor si svou oběť vybírá a testuje ji. Sebeobrana musí začít v hlavě. Na to klademe velký důraz.
 • Větší pocit bezpečnosti
  Každá dovednost jde ruku v ruce. Dítě si bude více věřit, protože se něco nového naučí a vše si na vlastní kůži vyzkouší. Všem přejeme, aby nic z toho nemuselo nikdy použít, ale pokud ano, už to všechno zažilo a nacvičilo, ví, že to bude umět použít.
 • Nástroje, jak čelit šikaně a nebýt obětí
  Zaměření na asertivní komunikaci, komunikaci s agresorem, proxemický tanec.
 • Zorientování se v problémové situaci
  Tím, že si dítě vše zkusí, předejdeme tak situaci, že by dítě v krizové situaci tzv "zamrzlo" a nedělalo nic. Pokud si něco mozek již zažil na tréninku, dokáže mnohem rychleji vyhodnotit danou situaci a jednat.
 • Nové přátele a kamarády
  Děti si na táboře vzájemně pomáhají a podporují se a tím vznikají i nové a déle trvající vazby i po skončení tábora.
 • Zkušenosti uplatinitelné v běžném životě
  Vše z toho, co bude v programu tábora, může dítě okamžitě použít v běžném životě. Bude se cítit bezpečněji a vy také.

ZA JEDINEČNOU CENU

Pouze do naplnění kapacity

jen za 5 990 Kč 

2 699 Kč 

Zbývá už jen 0 volných míst

Nic neriskujete

Pokud vy, nebo vaše dítě nebudete s táborem spokojeni, vrátíme vám peníze.

 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

MOŽNÁ SE CHCETE JEŠTĚ ZEPTAT...

Pro zobrazení odpovědi klikněte na otázku

Co když se dítěti nebude tábor líbit?

Ještě nikdy se nám to nestalo. Děti jsou vždy spokojené, protože všichni organizátoři k nim přistupují s respektem a zároveň pevnými pravidly, v kterých se dobře orientují. Dbáme na individuální přístup a tempo každého dítěte, každy se techniku naučí ve svém čase. Na táboře je vždy přítomen mužský i ženský element, což je pro děti lépe uchopitelné. Pokud i přesto by se dítěti na táboře nelíbilo, garantujeme stoprocentní spokojenost, tedy vrátíme vám poměrnou část peněz zpět.

Co když bude pršet?

Nevadí. Máme kvalitní zázemí s vlastním prostorem uvnitř i venku. Program je zajištěn pro obě varianty. Ale určitě doporučujeme sbalit dítěti i pláštěnku.

Může díte jen na polovinu tábora?

Vše po individuální dohodě a obsazenosti tábora. Tábor má ucelený program a techniky a modelové situace na sebe navazují.

Jaké je věkové rozmezí dítěte?

To je velice individální.Doporučený věk je od 6 - 15 let, ale záleží vždy na vašem dítěti. Loni tábor absolvoval čtyřletý chlapeček a vše proběhlo naprosto v pořádku. Na táboře je vždy k dispozici mužský i ženský element, což je pro děti velice dobře chápatelný vzorec. Tábor je opravdu pestrý a často děti ani nepostřehnout, že je vlastně už konec. Samozřejmě pokud by se dítěti na táboře nelíbilo, vždy vám vrátíme poměrnou částku peněz, garantujeme 100% spokojenost.