Tréninky pro pokročilé

,,Kdy jindy začneš, když ne dnes?!"

Co se naučíš?

Krav Maga - Systém sebeobrany

rozvineš své schopnosti a dovednosti dále

přibyde více drillů a těžší obranné situace 

obrana proti více útočníkům

obrana proti střelné zbrani 

společně tvoříme jeden tým 

Jak vypadá trénink?

Každý trénink je jiný, na každém tréninku se dozvíš něco nového. To ti zaručíme. 

Cvičíme i venku, za snížené viditelnosti, s předměty denní potřeby, atd.

Součástí každého tréninku bude i fyzická příprava podle posledních studií. 

Na každém tréninku z Tebe dostaneme to nejlepší. 

Kdo tě bude trénovat?

Rudolf kotrč

hlavní instruktor
Ruda bude dbát na to, aby každý trénink pro Tebe byl wauu. Pomáhá mu k tomu jeho dvacetiletá zkušnost s výcvikem Policie ČR.

Pavel Špůr

instruktor
Pavel Ti bude pokaždé k ruce, když bude potřeba cokoliv dovysvětlit. Ptej se, zkoušej, pátrej. Je to Tvůj trénink. Tvé bezpěčí.

Petr Kolář

Instruktor
Petr bude dohlížet na Tvé techniky. Bude Tě opravovat. Protože mu na Tobě záleží. Protože chce, aby vše, co se učíš, bylo správné.

Roman Šantroch

Instruktor
Roman podrobí Tvé techniky zkoušce. Útočník bude totiž vždy silnější a větší a když Ti to bude fungovat na Romana, pak už to bude fungovat všude.

Radek Hanzlík

Instruktor
Radek Ti bude stále připomínat Tvoji původní motivaci. Tvoje bezpečí. A bude Tě hnát dál. Být lepší, než jsi k nám přišel. Být lepší než včera.

Jiří Řezáč

Instruktor
Jirka bude jeden z těch, co se budou starat o Tvé děti, až se rozhodneš, že umět sebeobranu je důležité i pro Tvé blízké.

Co o Krav Maga říkají ostatní?

Sem patří podnadpis

Trenéři jsou lidi, co vědí, co dělají. Profesionální a přitom lidský přístup. Myslela jsem si, že to nezvládnu, ale už po měsíci začátečnického kurzu jsem rozhodnuta po jeho dokončení jít dál do kurzu pro pokročilé.
PetraChemička
Každému bych doporučil seminář Jak přežít teroristický útok. Určitě mě to obohatilo a dalo mi to hodně nových zkušeností. Nový pohled na věci, který můžu udělat pro svoji ochranu a ochranu těch dalších lidí.
JosefVojenský záchranář
Děkuji za citlivý a přitom rázný přístup, za cenné informace, které vychází z reality. Určitě chci pokračovat a po začátečnickém kurzu, jsem přihlásila i svého bratra.
Magda Podnikatelka
Nejvíce se mi líbila modelová situace, myslím, že se na člověku rychle pozná, jestli něco umí. Určitě se teď cítím bezpečněji.
KatkaStudentka

PŘIHLÁŠKA NA TRÉNIK

Těšit se na tebe bude

 

Rudolf Kotrč

hlavní instruktor
Ruda bude dbát na to, aby každý trénink pro Tebe byl wauu. Pomáhát mu bude jeho dvacetiletá praxe u PČR.

Sabina Kotrčová

Realizační tým
Sabina tu vždy pro Tebe ráda bude.

Nejčastější otázky

Je pro mě Krav Maga vhodná?

Samozřejmě. Krav Maga je totiž jedinečná v tom, že je tu pro každého. "Zlý" člověk se totiž neptá, zda jsi žena, umíš udělat pět kliků nebo už Tě pouští v MHD sednout. My Tě učíme bránit se, ať je Ti 20 nebo 50, ať jsi v jakékoliv fyzické kondici, ať jsi přišel s jakoukoliv obavou. Zahoď předsudky a přijď mezi nás.

Kolik stojí trénink?

Trénink pro dospělé stojí 2 850 Kč za tři měsíce cvičení. Cvičíme dvakrát týdně a navíc jsou pro Tebe připravené bonusové hodiny a modelové situace. Dohromady je to cca 30 hodin výuky. Na kolik se tedy dostaneme za hodinu cvičení? Na 95 Kč.

Musím chodit na testování?

Nemusíš, testování je pro Tebe život sám. Absolvoval jsi modelovou situaci? Cítíš se v osobním životě bezpečněji. Pak jsi testem prošel. Všechno ostatní jsou už jen srandy :-)