Back to top

Dobrý anděl

Naše organizace Krav Maga od května 2018 navázala spolupráci s DOBRÝM ANDĚLEM. Této spolupráce si velice vážíme, protože se jedná o důvěryhodnou, transparentní organizaci, která rozdá přidělené peníze do posledního haléře těm, kteří to nejvíce potřebují. 

Při našem jednání s paní ředitelkou Šárkou Procházkovou byla cítit všudypřítomná dobrota s jasným nastavením pomáhat druhým. Jednání neprobíhalo v luxusní restauraci, ani paní ředitelka nepřijela nejposlednějším modelem značky Mercedes. Celý rozhovor se nesl v pokorném duchu. 

Od května 2018 přispívá celá Krav Maga Medojed každý měsíc potřebným. Tedy každý, kdo je našim studentem. Společně se podílíme na dobrém skutku. 

Vybrali jsme DOBRÉHO ANDĚLA, protože již dlouho cítíme potřebu nějak vracet to, že se máme dobře. Bohužel s výběrem vhodné organizace byl problém. Ne všechny jsou takto transparentní a leckdy jsme se spálili. Nyní si ale troufáme tvrdit, že jsme vybrali správně a zaslané peníze se nám nesčetněkrát vrátí v podobě dobrého skutku pro ostatní. 

Děkujeme Vám, naši studenti, že i díky Vám jsme mohli tuto spolupráci navázat a všichni se takto podílíme na pomoci těm, kteří to v životě nemají zrovna jednoduché.

Vaše Krav Maga.  

Certifikát Dobrý anděl

 

Štítky