Back to top

Odpoledne 23.6.2018 patří novým začátečníkům

Dnes patřila naše tělocvična nováčkům a těšícím se začátečníkům, kteří nastoupí do chystaného kurzu pro začátečníky 18.9.2018. Během tří hodin si vyzkoušeli, co to vlastně ta Krav Maga je, jak chutná sebeobrana v Hradci Králové a v Pardubicích a jaké je to rozechvět srdíčko.

Většina nováčků čekala teoretickou přednášku a přišla, jak se tak říká, na "lehko". To ale neznají naši Krav Magu Medojed. Po krátkém teoretickém úvodu se šlo hned na cvičení. Protože praxe je nejlepší učitel.

Samozřejmě vše probíhalo pod bedlivým dohledem našeho instruktora, který dával jasné instrukce a měl vše pod kontrolou. Naši noví studenti se seznamovali blíže s pojmem pozornost a nastavení hranic. Jak problém rozpoznat a jak mu čelit. Jak vypadají signály, které často přehlížíme. A samozřejmě na řadu přišly i techniky a fyzická aktivita. Mnozí ze zúčastněných si poprvé vyzkoušeli jaké to je ránu dát nebo naopak ránu dostat. Jak konflikt vypadá, jak se chovat v průběhu i po skončení. Protože Krav Maga v Hradci Králové a v Pardubicích není jen o tom naučit se dát někomu pěstí. Je to dlouholetá práce na čtyřech základních pilířích Krav Maga.

Pokud i Vás zajímá náš sebeobranný a taktický systém a chtěli byste se o něm dozvědět více, neváhejte se přihlásit do podzimních kurzů. 18.9.2018 startují noví začátečníci. Naučte se ochránit sebe a své blízké. 

Těšíme se na Vás.

Váš tým Krav Maga Medojed. 

Štítky